sobota, 7 grudnia 2013

Moje początki

Postanowiłam założyć bloga, gdyż sama nauczyłam się haftować za pomocą internetu. Mianowicie, bardzo mi się podobały inicjały wyszyte na poduszkach, ręcznikach itp. nikt z mojej rodziny nie potrafił mi pomóc, więc usiadłam do komputera i szukałam jakiś filmików, rysunków i porad a także przyglądałam się właśnie na blogach jak to jest wykończone i tak po chyba 3 dniach siedzenia przy komputerze powstało moje pierwsze dzieło :) Nie ukrywam że na początku sprawiało mi trudność dosłownie wszystko. Jak zakończyć? Jak rozpocząć? O co chodzi z tymi wzorami? Po prostu czarna magia, ale dzięki Wam udało się i mam nadzieję że może kiedyś mój blog komuś pomoże. Ja zawsze służę pomocą, oczywiście na tyle ile będę potrafiła - jeszcze jakąś specjalistką to nie jestem. Krzyżykowanie to moje hobby, a nie praca więc sama jeszcze się uczę.


Tak wyglądały moje pierwsze prace, dużo jeszcze nie doczekało się zdjęć, jeśli będę mieć możliwość to będę dodawać.
Dziękuję wszystkim odwiedzającym i życzę miłego wieczoru !

4 komentarze:

 1. Cześć Ewelina, moje początki były bardzo podobne!
  Cieszę się że zaczęłaś bloga i chcesz się dzielić swoimi pracami :)
  Ten ptaszek w gniazdku jest super !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelina swietne prace! Jestes na dobrej drodze ;). Ja sama tez wszystkiego ucze sie z internetu. Zycze coraz piekniejszych i coraz wiekszych prac ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkiem sporo pięknych haftów! Ja w zasadzie też nauczyłam się haftować z internetu :))) Powodzenia w blogowaniu i haftowaniu!

  OdpowiedzUsuń